yükleniyor

Ümraniye Web Tasarım

ÜMRANİYE WEB TASARIM


Ümraniye web tasarım , firmamız istanbul ilimizin ümraniye ilçesinde kurulmuştur, Gelişen teknolojiyi yakından takip edip, devamlı kendini geliştiren uzman ekibine sahip web tasarımı firması olarak 2002' yılından günümüze hizmetimizi devam ettirmekteyiz. 690.193 Nüfusua sahip olan ilçemiz, İstanbul'un 5'inci büyük ilçesi olarak arasında yer almaktadır. Her daim tarfiği eksik olmayan ilçemiz, çarşısı taksimi andıran yoğunluğa sahiptir. İlk zamanlar 1 kişi ile ofisimiz olmadan başladığımız bu yola kısa sürede 9 kişilik kendi dalında uzman ekibimizle web tasarımı, web yazılımı google adwords danışmanlık hizmeti ve ümraniye seo hizmeti vermeye devam etmekteyizdir.


Kaliteli Bir İnternet Sitesi Tasarımı ve Dizaynı Nasıl Olmalıdır ?

Kaliteli daha etkili bir web sitesi grafik açısından firmanın renklerine hitap etmelidir, Sitenin yazılım kısmıda grafik kısmından daha önem arz etmektedir, örneğin: bir kullanıcı web sitenizi ziyaret ettiğinde web sitenizin daha pratik ve akışkan olması, daha hatasız ve güvenilir kodlanması ziyaretçinin sitede inceleme süresini uzatacaktır, unutmayınız ki  Web Siteniz firmanızın internetteki imajıdır, iyi bir imaja sahip web sitesi firmanızın kalitesini yüksek tutacaktır. Marka ve ürünlerinizin daha büyük kitlelere kaliteli olarak tanıtmanıza yardımcı olacaktır. 

Kötü dizaynlanmış, yazılım hatası olan ve Tasarımı rahatsız eden bir web sitesi insanların güvenini sarsacaktır.

Etkili ve yalın bir internet sitesi dizaynı, karmakarışık ve dağınık internet sitelerine göre çoğu üstünlük sağlıyor. Web sitenin ziyaretçileri doğrulusunda basit algılanması, mesajın alıcıya en etkili ve kısa yoldan iletilmesi manasına geliyor.

Araştırmalara göre internet kullanıcıları gün geçtikçe estetik yönden yalın tasarlanmış, mevzuya odaklanan, basit anlaşılır ve rahat gezilebilir internet sitelerini daha etkili ve ilgi çekici buluyor. Hem de internet sitesinin süratli yüklenmesi, platformların geçişinde iyi bir performans göstermesi de kullanıcıların ehemmiyet verdikleri bir diğer husus olarak öne çıkıyor.

Ziyaretçilerin bu tercihlerini göz önünde tutacak olursak, son vakitlerde minimalist eğilimin dizayncılar arasında lüzumtiğince tanınmış olmasına şaşırmamak lüzumiyor. Fakat şunu belirtmeliyiz ki, minimalizm “dizaynda yalınlik” manasına gelmiyor. Aksine minimal dizayn, dizayncıların şuana kadar kaşı karşıya kaldığı en mühim sorunlardan biri olabiliyor.

Etkili internet sitesi dizaynı nasıl olmalıdır?

Minimal dizayn internet sitesinin amacına direkt olarak katkısı olmayan bütün öğeleri kaldırmak manasına geliyor. Web sitesi yalnızca asli işlevini altını çizen bir vasıta olarak meydana çıkıyor. Bu gayela minimal dizayn çalışırken birtakım hususlarda ilgili davranmak gerekmektedir

1. Mesajı net olarak vermelidir.

Bir internet sitesi tasarlamaya ya da düzenlemeye başlamadan evvelce mesajı oluşturmanız lüzumiyor. Burada markanızın bilinirliğini kullanarak belirli bir gaye kapsamında ilerleyebilirsiniz. Tasarımı yapar iken atacağınız her ismim bu hedefe hizmet edecek tarafta olmalıdır.

Örneğin internet siteniz belirli bir ürünü vurgulayacak ise ziyaretçiler ürün bulgularini ve görüntülerini basitçe bulabilmeli ve ürünü satın alabilmelidir. Ziyaretçinin internet sitenizde istediği ürünü saniyelerce aramak mecburiyetinde kalması amacınıza hizmet etmez.

Kaliteli İnternet  Sitesi Tasarimi

Tapmates internet sitesi kullandığı imajlar, renk ve metinlerle vermek istediği mesajı yalın ve etkili bir şekilde ziyaretçilerine iletiyor.


2. Dikkat dağıtan öğelerin sınırlandırılması gerekmekte

Burada bahsedeceğimiz ilgi dağıtıcı gayelar pop-up reklamlar, lüzumsuz görüntü ya da bulgular gibi internet sitenin hizmet edeceği gaye dışında kalan rastgele bir şey olabilir. Tasarımınızı değerlendirin ve amacınızın dışında kalan bütün öğeleri çıkarın. Bunun amacıyla kullanabileceğiniz en iyi teknik 80-20 kuralıdır. Buna göre ziyaretçilerinizin %80’i internet sitenizin %20’sini kullanacaktır. O yüzden dizaynınıza yeni gayelar eklemek yerine ana öğelerin hedefe ideal olmasından emin olmalısınız. Bu şekilde daha az unsurla daha çok netice elde edebilirsiniz. İyi bir web sitesi sayfası tasarımı

WebTasarımKobi ziyaretçilerin aralarından seçim yapabileceği yalın ve basit bir navigasyon menüsü sunuyor. Böylece internet sitesinin ziyaretçileri lüzumsuz sayfalar ve ögeler ile karşılaşmadan basitçe marka ile ilgili bilgi edinebiliyor.

3. Seçenek adedi azaltılmalıdır.

Biz internet sitesinde alternatifler ne kadar az ise ziyaretçilerin mühim alanlara gitmesi daha basit oluyor. Rehberlik amacıyla dizayna eklenen birkaç alternatif hedefe hizmet edebiliyor.

Seçenekleri sayfa miktarını azaltarak daha aza indirebilirsiniz. Böylece dizayndaki menüler de küçülmüş olur.

Bir diğer teknik olarak kullananlara birkaç ismim geçmelerine lüzum kalmadan direkt olarak aradıkları marka, ürün ya da içeriği bulma imkânı sağlayabilirsiniz.

etkili internet Sayfası Tasarımı

Inzeit internet sitesi bir sitenin navigasyon menüsü olmadan nasıl çalışabileceği husussu ile ilgili güzel bir numune oluşturuyor.  Kullanıcılar sayfada ilerleyerek süratli ve etkili bir şekilde marka ile ilgili düşünce edinebiliyor.

4. Renk düzeni ve mizanpaj mühimdir.

Minimal dizaynlarda da her dizaynda bulunduğu gibi sayfa ögelerinin belirtilmesi mühim. Bu teknik dizayn süresince ufak ve tutarlı bir renk paleti ile göz rehberliğinde uygulanıyor. Tasarımın minimal olması renklerin kara beyaz ya da silik renkler olması manasına gelmiyor. Aksine canlı renkler kullanıcıların ilgiini canlı tutmak yönünden harika bir vasıta. Ögeleri vurgulamak amacıyla bir diğer teknik doğru yerleştirme ve boşlukları doğru kullanmak olarak görülebilir. Etkili internet Sayfası dizayn ve tasarım ümraniye web tasarım firmaları

Ümraniye web tasarım sitesinde geniş boşlukların zarif olması; renk tüketimi ve şuurlu olarak az düzenlenmiş imajı yaratılarak gerçekleşmiş.

Sade bir dizayn, internet sitenizin mesajını süratli ve etkili bir şekilde iletmek amacıyla kusursuz bir yoldur. Estetik yönden temiz bir manzara ziyaretçilerin internet sitenizde iletişim sağlamasını basitlaştıracaktır. 

ümraniye web tasarım, ümraniye web tasarım firmaları, web tasarım ümraniye, ümraniye seo

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.