yükleniyor

Sancaktepe Web Tasarım

Sancaktepe Web Tasarım

Sancaktepe web tasarım firması olarak bütün verdiğimiz hizmetlerimiz kullanım süreniz boyunca ömür boyu garantilidir. Bizler web tasarım kobi firması olarak İstanbul ilmizin hızlıca büyüyen Sancaktepe ilçemize başta web tasarımı, web yazılımı, seo, google adwords danışmanlığı ve hosting hizmeti vermekteyizidir. Ofisimiz Ümraniye atakent mahallesinde olup 2007'den günümüze kurumsal markamızla web ajans olarak faliyet göstermekteyizdir. Sadece 30'dan fazla firmaya sancaktepe web tasarımı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bizler sadece sıradan bir web tasarım firması değiliz, çalıştığımız firmaları kendi işletmemiz olarak görüp firmanın internet ortamında daha büyük kitlelere marka, ürün ve hizmetlerinin erişebilmesi adına çalışmalar yapar ve sizleri yönlendiririz.  Çünkü bizler sizlere kazandırmalıyız ki sizlerde bizlere kazandırabilesiniz, bu bir gerçektir kimse kötü bir firmayı çevresine önermez, memnun olmadığı hizmeti sizde, bizde dahi kimse önermez, bu sebeblerden dolayı sancaktepe web tasarım firması olarak bizim için en önemlisi %100 müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı daha iyi bir hizmet için devamlı kendini geliştiren uzman kadroya sahip sancaktepe web tasarım firması profesyonel hizmet vermekten onur duyar. 

WEB TASARIMI NEDİR ?

Bir firmanın tanıtımının gerçekleşmesi,bir ürünü yada hizmeti ya da bir kişinin reklam ve tanıtımını gerçekleştirme amacıyla uluslar arası ağ içerisinde yayınlanan çevrimiçi sistemlere internet sitesi ve bu sitelerin oluşturma sürecine ise internet dizayn denir.


Web Tasarım Aşamaları Nelerdir?

Web dizayn sürecindeki ilk adım analiz & projelendirme' dir. Kurumsal bilgileriniz, ürün yada hizmetleriniz ile ilgili bilgiler kayıt edilir, bu bilgiler ışığında rakip analizi yapılır, beğendiğiniz internet siteleri incelenir sonrasında sektöre ve içeriğe ideal dizayn programı adımına geçilir. Tasarım müşteri onayından atlattıktan sonra sitenin kodlamasına geçilir. Projenin değişik ekran boyutlarında çalışması, sürati , bütün tarayıcılarda çalışması sağlanır. Tasarım ve kodlama prosedürü bittikten sonra bir demo hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşteri sistemi inceleyip, programın problemsiz ve hatasız çalıştığını onayladıktan sonra şirket doğrulusunda destek sürecine geçilir.


Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi

Sanal dünyada konumunu alamayanların sektörün arkasında kaldığı net bu yüzden internet sitelerinin önemi arttı ve giderek artmaya devam ediyor ancak bir internet sitesinin başarılı olabilmesi amacıyla dizaynının konusuna ve sektörüne ideal olması gerekir.Başarılı bir internet sitesinin artıları:

Coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacak ayrı kıtada olan müşteriniz ile size yakın olan müşterileriniz eşit düzeye gelecektir.

Yenilik ve gelişmelerinizi rahatlıkla ve aynı anda bir çok şahsa bildirebilir ve kampanyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Web dizaynınız firmanıza olumlu bir tesir yapar.

Firmanızın tanıtımı amacıyla yaptığınız lüzumsuz harcamalarınızdan kurtularak tanıtım masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz.

7/24 açık olması yardımıyla e-ticaret çözümlemesi olan ve satış oluşturulan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.

E-Ticaret ile satışlarınızı yükseltebilirsiniz.

Satış ve pazarlama gelirlerini arttırır.

Web dizaynınız profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

Başarıya giden yolda anahtar olur.

Yukarıdaki makalemizde sizlere  web tasarımı ile ilgil kısa bir paylaşım yapmak istedik sancaktepe web tasarım sizinle çalışmaktan onur duyar. Bir kahve içmeye ofisimize veya bir kahve içmeye ofisinize gelmekten şeref duyarız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.